flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію

у Львівському апеляційному суді

за 1-ше півріччя 2021 рік

 

 

Протягом 1 –го півріччя 2021 року Загальним відділом зареєстровано 45 інформаційних запитів.

Аналіз проводився на основі запитів та відповідей Львівського апеляційного суду по цих запитах, які поступили згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

Із загальної кількості запитів на інформацію 10 прийнято на особистому прийомі, 25 – електронною поштою, 5 – поштою, 5 – з сайту суду. Запитувачі зверталися до Львівського апеляційного суду переважно з інформаційними запитами стосовно надання інформації що стосується розгляду справи (17), роботи суду (8), оплати праці працівників суд (6)  та з інших питань.

Так від гр. А. надійшов запит через уповноважений орган про надання інформації щодо середнього рівня заробітної плати працівників апарату. На  запит вчасно надано відповідь та надіслано на електронну пошту.

Гр. С. подав запит про надання інформації про залучення перекладачів в суді. На запит вчасно надано вичерпну відповідь.

Гр. М. подала  запит, шляхом заповнення форми на сайті суду, щодо отримання апеляційної скарги. Відповідь на запит надана вчасно.

Із 45 запитів, що надійшли, всі запити було подано згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації».  40 запитів отримано від громадян, 5 – юридичних осіб.

Всі запити на інформацію, отримані Львівським апеляційним судом за 6 місяців 2020 року, розглянуті у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Відповіді на дані запити були надані в письмовій формі та направлені запитувачам.

 

 

 

Загальний відділ-канцелярія

Львівський апеляційний суд