flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Аналіз роботи із запитами на публічну інформацію

у Львівському апеляційному суді

за І півріччя 2020 рік

 

 

Протягом першого півріччя 2020 року Загальним відділом зареєстровано 57 інформаційних запитів.

Аналіз проводився на основі запитів та відповідей Львівського апеляційного суду по цих запитах, які поступили згідно ЗУ «Про доступ до публічної інформації».

Із загальної кількості запитів на інформацію 14 прийнято на особистому прийомі, 30 – електронною поштою, 9 – поштою, 4 – з сайту суду. Запитувачі зверталися до Львівського апеляційного суду переважно з інформаційними запитами стосовно надання інформації що стосується оплати праці працівників суд (13), роботи суду (13), розгляду справ (9), щодо суддів (9) та з інших питань.

Так від гр. Т. надійшов запит через електронну скриньку про надання інформації щодо здійснення доплат  суддя за науковий ступінь. На  запит вчасно надано відповідь та надіслано на електронну пошту.

Гр. К. подав запит про надання інформації про перебування на робочому місці судді. На запит вчасно надано вичерпну відповідь.

Гр. М. подав  запит щодо встановлення скляних огороджень у залах судових засідань. Відповідь на запит надана вчасно.

Від ГО надійшли 3 запити про надання інформації щодо організації роботи суду – проведення прийому громадян, щодо авторозподілу справ, роботи веб-сайту суду. На дані запити вчасно надано відповідь.

Із 57 запитів, що надійшли, всі запити було подано згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації».  46 запитів отримано від громадян, 11 – юридичних осіб.

Всі запити на інформацію, отримані Львівським апеляційним судом за 6 місяців 2020 року, розглянуті у строки, передбачені статтею 20 Закону України «Про доступ до публічної інформації». Відповіді на дані запити були надані в письмовій формі та направлені запитувачам.