flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказ голови Львівського апеляційного суду

                                                                          від «19»  03 2019  № 05.11/14/2019

 

 

Перелік

відомостей, що становлять службову інформацію

та службову інформацію з мобілізаційних питань,

які  містяться в документах з організації діяльності Львівського апеляційного суду

 

 1. Відомості в організаційно-розпорядчих документах (накази, розпорядження, рішення, постанови, рекомендації), що надсилаються апеляційним та місцевим судам Верховним Судом, ДСА України з питань забезпечення охорони державної таємниці, які містять службову інформацію.
 2. Відомості в документах суду, що містять службову інформацію інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій.
 3. Відомості в листуванні, нормативно-розпорядчих та облікових документах з питань оформлення допуску працівників суду до державної таємниці.
 4. Відомості в номенклатурі посад працівників суду, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці.
 5. Відомості в документах діловодства з режимно-секретної роботи (номенклатура справ, описи справ, акти про виділення документів до знищення, акти передачі документів, журнали обліку, книга реєстрації та реєстри відправлення кореспонденції тощо).
 6. Відомості про організацію режимно-секретної роботи в суді, у разі розголошення яких можливе настання перешкод для забезпечення охорони державної таємниці.
 7. Відомості в документах з технічного захисту інформації (крім документів загального характеру та таких, які мають гриф обмеження доступу "Таємно" та "Цілком таємно").
 8. Відомості в документах з питань надання дозволів на проведення оперативно-технічних заходів та оперативно-розшукової діяльності (крім документів із грифом обмеження доступу "Таємно" та "Цілком таємно").
 9. Відомості у постановах голови суду про вжиття спеціальних заходів державного захисту.
 10. Відомості про проведення службового розслідування за фактами порушень законодавства у сфері охорони державної таємниці
 11. Відомості (за сукупністю), які містяться в документах суду з організаційно-кадрової роботи суду (про особисте життя працівників суду, членів їх родини, сімейний стан, національність, релігійні переконання, стан здоров’я, адреса проживання, дата і місце народження, паспортні дані та інші документи, видані на ім’я особи та інші персональні дані, за якими можна її ідентифікувати;
 12. Звіт про чисельність військовозобов’язаних, які заброньовані згідно з переліком посад і професій військовозобов’язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час;
 13. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки;
 14. Відомості показників із праці та кадрів, джерел забезпечення кадрами на особливий період;
 15. Відомості про методичні матеріали з питань мобілізаційної підготовки;
 16. Відомості про виконання законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки;
 17. Відомості про військовозобов’язаних, заброньованих за Львівським апеляційним судом;
 18. Відомості про стан мобілізаційної готовності Львівського апеляційного суду;
 19. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану Львівського апеляційного суду.
 20. Відомості про організацію оповіщення, управління і зв’язку, порядок переведення Львівського апеляційного суду на режим роботи в умовах особливого періоду;
 21. Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки Львівського апеляційного суду;
 22. Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку Львівського апеляційного суду.

 

Комісія з питань роботи

зі службовою інформацією