flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

повідомлення про судове засідання

23 серпня 2018, 10:05

Апеляційний суд Львівської області викликає в судове засідання Бойко Ірину Іванівну для участі у розгляді цивільної справи за апеляційною скаргою Неїлик Галини Михайлівни, представника Неїлик (Оршак) Євгенії Іванівни та Велитяк (Оршак) Лідії Іванівни на ухвалу судді Трускавецького міського суду Львівської області від 22 травня 2018 року по справі за заявою Неїлик Галини Михайлівни, представника Неїлик (Оршак) Євгенії Іванівни та Велитяк (Оршак) Лідії Іванівни, про перегляд судового рішення у зв’язку з нововиявленими обставинами у цивільній справі за позовом Козар Галини Богданівни, Степаненко Мирослави Федорівни до Виконавчого комітету Трускавецької міської ради, третя особа КП ЛОР «Дрогобицьке міжміське бюро технічної інвентаризації та експертної оцінки», про визнання права власності на самочинно збудоване нерухоме майно.

         Судове засідання відбудеться 05 жовтня 2018 року о 12 год. 00 хв. в приміщенні Апеляційного суду Львівської області за адресою: 79008 м. Львів, площа Соборна, 7.

        

У відповідності до ч. 11 ст. 128 ЦПК України, з опублікуванням даного оголошення про виклик особа вважається повідомленою про дату, час і місце розгляду справи.

 

 

 

 

 

 

Суддя Апеляційного суду Львівської області      

Цяцяк Р.П.