flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

В Апеляційному суді Львівської області відбувся круглий стіл за участю іноземної делегації з Ірландії

07 вересня 2018, 17:25

 

07 вересня 2018 року в приміщенні Апеляційного суду Львівської області за сприяння Національної школи суддів України Львівського регіонального відділення та Консультативної місії Європейського союзу відбулася зустріч делегації з Ірландії з суддями апеляційних судів Львівської області та суддями місцевих судів міста Львова.

З вітальними словами виступили голова Апеляційного суду Львівської області Петро Іванович Каблак та представник Консултативної місії Європейського союзу заступник керівника Операційного департаменту Розалін Шихан. Також учасників круглого столу привітали голова Верховного суду Ірландії Джон Мак Менамін та голова Апеляційного суду Ірландії Джордж Бермінгем.

На зустрічі були присутні проректор з підготовки кадрів для системи правосуддя Національної школи суддів України Анатолій Васильович Костенко, директор Львівського регіонального відділення Національної школи суддів України Оксана Орестівна Польна, голова Ради адвокатів Львівської області Богдан Якович Павлишин, керівництво та судді Апеляційного суду Львівської області, голови та судді Львівського апеляційного адміністративного суду, Львівського апеляційного господарського суду, Господарського суду Львівської області, Львівського окружного адміністративного суду, голова Апеляційного суду Тернопільської області та судді місцевих судів міста Львова. Також у заході взяв участь начальник Територіального управління Державної судової адміністрації у Львівській області Віктор Степанович  Дейнека.

В ході проведення круглого столу своїм досвідом поділилися суддя верховного суду Ірландії Джон Мак Менамін, суддя і голова Апеляційного суду Ірландії, баристер (адвокат) Гелен Бойль.

Ірландські колеги розповіли про систему судоустрою в Ірландії та відбір, призначення і кар’єрний ріст суддів, обговорювалося питання про довіру суспільства до судової влади та роль баристера (адвоката) в судовому процесі.

Голова Ради адвокатів Львівської області Богдан Якович Павлишин у своєму виступі ознайомив колег з Ірландії про те, як працюють адвокати в Україні, та які вимоги для тих, хто виявив бажання стати адвокатом.

Голова Апеляційного суду Львівської області Петро Іванович Каблак розповів про судову реформу в Україні  та про те, які вимоги сьогодні в Україні до претендентів на посаду судді вперше.