flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Підозрюваного Вербового М.С. у нанесенні тяжких тілесних ушкоджень працівникові поліції при виконанні ним службових обов’язків звільнено з-під варти

06 вересня 2018, 16:00

Завершився розгляд апеляційної скарги захисника Мороза В.П. на ухвалу слідчого судді Галицького районного суду м. Львова про застосування щодо підозрюваного Вербового Маркіяна Степановича запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою без визначення розміру застави.

Апеляційну скаргу задоволено частково, ухвалу слідчого судді скасовано, до підозрюваного Вербового Маркіяна Степановича застосовано запобіжний захід – домашній арешт та заборонено залишати місце проживання цілодобово.

Покладено на підозрюваного такі обов’язки:

  • Прибувати за кожною вимогою до слідчого, прокурора, суду;
  • Повідомляти слідчого, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання;
  • Утримуватись від спілкування з потерпілим та свідками у даному кримінальному провадженні;
  • Здати на зберігання до відповідного органу державної влади свій паспорт для виїзду за кордон, інші документи, що мають право на виїзд з України;
  • Носити електронний засіб контролю.

Вербового Маркіяна Степановича звільнено з-під варти в залі суду.

При розгляді апеляційної скарги в залі суду були присутні народний депутат Верховної Ради України Парасюк В., активісти та представники громадських організацій, які прибули до Апеляційного суду Львівської області на підтримку підозрюваного Вербового М.С.  В свою чергу, Апеляційним судом Львівської області силами представників правоохоронних органів  було вжито всіх заходів для забезпечення безпеки учасників процесу та охорони громадського порядку та безпеки в приміщенні залу судового засідання.

                Примітка:  Досудовим розслідуванням встановлено, що 17.06.2018 року близько 03.50 год., Вербовий М.С. діючи умисно, з метою уникнення затримання, наніс працівникові поліції, який перебував при виконанні своїх службових обов’язків та діяв в межах повноважень, визначених Законом України «Про національну поліцію», спрямованих забезпечення публічної безпеки і порядку у публічних місцях, реагуючи на вчинюване підозрюваним адміністративне правопорушення, тяжкі тілесні ушкодження, що є небезпечним для життя потерпілого, після чого був затриманий працівниками поліції.