flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

ЗБОРИ СУДДІВ В АПЕЛЯЦІЙНОМУ СУДІ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

07 лютого 2018, 17:43

          7 лютого 2018 року відбулися загальні збори суддів Апеляційного суду Львівської області.

         Першим питанням порядку денного було обрання делегатів від Апеляційного суду Львівської області на xv черговий з”їзд суддів України, який відбудеться 5-6 березня (резервна дата 7 березня) у місті Києві.

         За результатами таємного голосування на альтернативній основі делегатами на xv черговий з”їзд суддів України від Апеляційного суду Львівської області обрано суддю судової палати у кримінальних справах Танечника Ігоря Івановича та суддю судової палати у цивільних справах Савуляка Романа Васильовича.

         Голова Апеляційного суду Львівської області Петро Іванович Каблак повідомив, що головними питаннями порядку денного xv чергового з”їзду суддів України будуть: обрання нової Ради суддів, до обрання членів Вищої ради правосуддя та Вищої кваліфікаційної комісії.

         Заступник голови Апеляційного суду Львівської області Роман Павлович Цяцяк детально розповів суддям про внесення змін до Засад використання автоматизованої системи документообігу в Апеляційному суді  Львівської області, а також розповів про питання, які обговорювалися на нараді голів Апеляційних судів у Києві.