flag Судова влада України

В ході реформування судової системи цей суд припинив роботу

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Результати проведення конкурсу на вакантні посади державних службовців групи Б і В

24 травня 2018, 15:02

За результатами підсумкового рейтингу визначено переможців конкурсу та других за результатами конкурсу кандидатів на зайняття посад державної служби:

Порядковий номер вакансії

Посада

Прізвище, ім’я та по батькові

Загальна кількість балів

Результати конкурсу

81663

Старший судовий розпорядник відділу служби судових розпорядників

Братейко Марта Богданівна

7,6

Переможець

конкурсу

Гурмак Тарас Миколайович

5

Другий за результатами конкурсу кандидат

81664

Старший судовий розпорядник відділу служби судових розпорядників

Онищак Анастасія Андріївна

6

Переможець

конкурсу

Попаца Василь Михайлович

5.4

Другий за результатами конкурсу кандидат

81665

Провідний спеціаліст відділу комп’ютерного та програмного забезпечення, інформаційної безпеки

Відсутні кандидати

 

Переможця не визначено

 

81668

 

 

Головний спеціаліст юридичного сектору

Голуб

Мар’яна Олександрівна

7

Переможець

конкурсу

Цар Мар’яна Михайлівна

6,2

Другий за результатами конкурсу кандидат

81669

Головний спеціаліст юридичного сектору

Гуц Наталія Богданівна

6,6

Переможець

конкурсу

Куцик Ігор Богданович

6,2

Другий за результатами конкурсу кандидат

81666

Головний  спеціаліст відділу кодифікації, статзвітності та узагальнення судової практики

Ясиновська Ярина Михайлівна

8

Переможець

конкурсу

Колюбінська Ольга Романівна

6,4

Другий за результатами конкурсу кандидат

81670

Головний спеціаліст відділу управління персоналом

Грех Олександра Ігорівна

7,8

Переможець

конкурсу

81673

Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення розгляду кримінальних справ

Трач Марія Михайлівна

7,6

Переможець

конкурсу

81674

Головний спеціаліст відділу організаційного забезпечення розгляду цивільних  справ

Борис Юлія Романівна

7,8

Переможець

конкурсу

Шот Надія Іванівна

7

Другий за результатами конкурсу кандидат

81675

Головний спеціаліст загального відділу -канцелярії

Кузьмик Лілія Богданівна

6,6

Переможець

конкурсу

Салатян Наталія Михайлівна

6,4

Другий за результатами конкурсу кандидат

81667

Завідувач юридичного сектору

Бранець Інна

Василівна

8

Переможець

конкурсу

81671

Головний спеціаліст відділу режимно-секретної роботи

Нетреба Руслана Петрівна

8

Переможець

конкурсу

Кимович Ліана Олегівна

6,4

Другий за результатами конкурсу кандидат

81672

Провідний спеціаліст відділу режимно-секретної роботи

Гриб Ярина Ярославівна

6,8

Переможець

конкурсу

Цюпка Оксана Олексіївна

6,6

Другий за результатами конкурсу кандидат

81676

Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення

Цюпак Михайло Миколайович

7,6

Переможець

конкурсу

 

 

Уточнені результати конкурсу з врахуванням ситуаційних завдань.

Порядковий номер вакансії

Посада

Прізвище, ім’я та по батькові

Загальна кількість балів

Результати конкурсу

81667

Завідувач юридичного сектору

Бранець Інна

Василівна

20

Переможець

конкурсу

81676

Начальник відділу матеріально-технічного забезпечення

Цюпак Михайло Миколайович

19,6

Переможець

конкурсу